načítám data...
Vyhledávat inzeráty

BigTwin_Jirka

JménoJiri Suk
BydlištěKlatovy
Registracepřed 7.0 rok.
Poslední aktivitapřed 5.8 rok.
Příspěvků ve fóru58
Komentářů u článků4
Pozitivních komentářů u článků0
Negativních komentářů u článků0
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

BigTwin_Jirka
18. října 2015, 17:57
0
Experti radí: Mlhovky snad ani nevypínejte!

V Evropě platí pravidlo, že když rozsvítím mlhovky, oficiálně uznávám podmínku, že je mlha mám povinnosti se tomu přizpůsobit a jet 50km/h.

Že pičus přede mnou jedoucí svítí zadními mlhovkami jenom proto, že na Nově poudali, že ten den bude mlha mi připadá spíše hloupé než chytré. Taktéž tomu, kdo si myslí, že silnější žárovka je větší bezpečí a mír světu přeju hezký Vánoce.

BigTwin_Jirka
18. října 2015, 17:28
0
Experti radí: Mlhovky snad ani nevypínejte!

Ve finále je to poměrně jednoduchý: Dementi jezdí jak v autě, tak na motorce. V autě je rozpoznám podle včasně rozsvícené mlhovky, na motorce podle dálkového světla. Oboje mě zavčasu upozorňuje na to, že mám co do činění s idiotem a že si mám dávat dostatečný odstup, abych se jejich demencí nenakazil.

BigTwin_Jirka
21. září 2014, 13:44
0
Nejrychlejší auto na světě je... pickup!

I to je samozřejmě možný. Snad k tomu má svý důvody. Matou mě dvoje sady vstřikovačů výslovně pro benzín a neupřesněnej systém pro alkohol (kromě nicneříkající informace o použití řemenem hnaný pumpy). Škoda, že článek psal amatér, jinak by to byl pro mě pěknej studijní případ. I ten alkohol je mi divnej, já bych určitě volil nitrometan (i když je možný, že to tak je res pisálek). Snad bys tam mohl vznést dotaz, jestli máš čas (já moc ne). Také děkuju za diskuzi (bez ironie samozřejmě).

BigTwin_Jirka
20. září 2014, 09:59
0
Nejrychlejší auto na světě je... pickup!

Takový malý doplnění: Na závodech se používá také benzín, alkohol se vstřikuje do sání jaksi navíc jen a pouze z důvodu ochlazování nasávaný směsi. Za normálního provozu to není potřeba kvůli dostatečnýmu výkonu.

Filtr výsledků

Přidat značku
Zobrazit inzeráty


Vložit inzerát na vůzRegistrovat
Přihlášení
© 2020 • BazarAmerik.cz • design & code by expectum.cz