načítám data...
Vyhledávat inzeráty

Crown (RDR) Auto - Náhradní dílyPodleská 940, 10000 Praha 10 - Uhříněves, Praha 10

Webhttps://rdr.crownauto.us/cs_CZ/
E-maileshop@crownauto.cz
Telefon420 267 713 735
AdresaPodleská 940,
10000  Praha 10 - Uhříněves
zobrazit na mapě
OkresPraha 10
TypVelká firma (více jak 5 lidí)
SlužbyProdej náhradních dílů
Hodnocenípřipravujeme
PopisCrown Automotive™ je přímým výrobcem a distributorem kvalitních náhradních dílů pro Jeep™, CJ-5™, CJ-6™, CJ-7™, CJ-8™, Wrangler™, Cherokee™, Grand Cherokee™, Liberty™, Compass™, Commander™ a také Vintage modely jako Willys MB™, M38™, M38-A1™, CJ-2A™, CJ-3A™, CJ-3B™.

Od skromných začátků v roce 1963 z malé prodejny v Bostonu, vyrostla velká firma, jejíž cílem je nabízet pouze kvalitní díly a vyjímečné služby s pobočkami v Massachusetts, Georgii, Nevadě, Španělsku a v České republice s celkovou rozlohou více než 5.000 čtverečních metrů. Crown Automotive™ je i nadále lídrem v distribuci kvalitních náhradních dílů pro Jeep™ vozidla.

Portfolio čítá více než 11.000 druhů dílů pro vozy Jeep™ od roku 1941 po součastnost. Disponujeme největším skladem druhovýroby náhradních dílů pro vozy Jeep™ včetně vlastní výrobní části na světě. Mnoho starších vozidel je stále v provozu díky Crown dílům.

Crown nabízí náhradní díly na nápravu a diferenciály, spojky, chlazení, karosářské díly, světla a elektrické součásti, díly pro motory, převodovky, přídavné převodovky, veškeré podvozkové komponenty a v neposlední řadě mnoho atraktivních doplňků RT Off-Road, jako jsou plátěné střechy, pevnostní nárazníky, chromové doplňky a heavy duty doplňky a kity.

Protože víme, že většina terénních vozů je namáhána více než klasické osobní automobily a proto klademe důraz nabízet pouze kvalitní náhradní díly. Proto mnoho dílů před distribucí testujeme, abychom se ujistili, že splňují standardy kvality. Záruku na 24 měsíců nebo na ujetí 20.000 km poskytujeme na všechny díly.

Zákazníci raději zaplatí o něco více za kvalitní díl, který je podpořen silnou zárukou, kde je také cena velmi důležitým faktorem. Proto Vám nabízíme pouze kvalitní díly Crown za skvělou cenu.


Našli jste nepřesné informace? Neplatný záznam, chybu, nebo patří firma vám a chcete si jí spravovat? Napište nám.
Kontaktujte firmu
Protispamová ochrana

Filtr výsledků

Přidat značku
Zobrazit inzeráty


Vložit inzerát na vůz Vložit dílyRegistrovat
Přihlášení
© 2022 • BazarAmerik.cz • design & code by expectum.cz