Cena | 450 000 Kč |
---|
Stav vozu | ojeté |
---|
Rok výroby | 2014 |
---|
Palivo | benzín |
---|
Barva | šedá |
---|
Barva interiéru | černá |
---|
Převodovka | automatická |
---|
Náhon kol | zadní náhon |
---|
Výkon | 304 koní (227 kW) |
---|
Objem motoru | 3 720 ccm |
---|
Počet válců | 6 |
---|
Karoserie | kupé |
---|
Najeto | 276 800 km |
---|
Původ | USA - Sever |
---|
Pohot. hmotnost | 1 680 kg |
---|
Nosnost | 2 041 kg |
---|
VIN | 1ZVBP8AM7E52xxxxx |
---|
Počet míst | 4 |
---|
Počet dveří | 3 |
---|
Spotřeba | 12,0 l/100 km |
---|
Klimatizace | automatická |
---|
Airbagů | 2 |
---|
Zobrazení inzerátu | 1501× |
---|
Poslední změna | 16. 07. 2022 |
---|
Výbava ESP (elektronická stabilizace), ABS (protiblokovací systém brzd), ASR (kontrola trakce), parkovací asistent, asistent rozjezdu do kopce, tepelné čerpadlo, nezávislé topení, Eko poplatek zaplacen, parkovací senzory, litá kola, otáčkoměr, posilovač řízení, tempomat, autorádio, CD přehrávač, el. ovládání zrcátek, elektricky ovládané sedadlo řidiče, multifunkční volant, palubní počítač, dálkové centrální zamykání , zaslepení zámků, alarm, centrální zamykání
PopisZdravím prodám svého miláčka Ford Mustang 2014 3,7 V6 227 kW PREMIUM v automatu. Auto bylo dovezeno z Ameriky, tedy původ auta je Amerika.
Auto má poctivě najeto 276 800 km a nehavarované vše se dá ověřit přes CEBIA apod.
VIN : 1ZVBP8AM7E5255899
auto bylo garážované a je nekuřácké!
Technická je do roku 2023 do 31.8
K autu mám 1 klíč pouze.
Jediný závady, Zvlněné přední kotouče, lehké kosmetické vady foto mohu poslat, pravý blatník je lehce víc vadný na kosmetice ale mám nový k autu jediné co nechat nastříkat, jinak je v pořádku.
Výbava PREMIUM: Palubní počítač, rádio BT aux CD handsfree, el. Zrcátka, EL. Polohovani sedaček řidiče a spolujezdce, Možnost měnit barvy podsvícení budíku a interiéru, USB konektor na nabíjení, 2x zapalovač, el. vyhřívané sedačky, multifunkční volant, automatická klimatizace s funkci MAX klima která je úžasná na léto, ESP a další asistenty, apod. Co k této výbavě je. Auto má i zadní dynamické směrovky .
Na autě jsou původní americké světla líbí se mi to víc než s tou homologaci, tudíž nejsou homologovane na evropský normy, ale vůbec to nevadí policie nemá s tím problém pokud to má technickou a je to zapsané, má to zapsány v dočasných výjimkách a mám známého co by vám bez problémů nechal udělat i novou technickou s těmito světly kontakt dám při prodeji v těchto autech se hrabou furt a mají dobré ceny.
Barva je šedá metalíza, auto má nádherný zvuk nutno slyšet více informací mohu dát po telefonu a nebo při osobním setkání, auto je nutné vidět. Důvod prodeje není čas a mám jiné věci na práci a podobně a nechci aby tu stál jen tak pro srandu, volat nebo SMS prosím pouze vážný zájemci děkuji. Možná výměna za Dodge Challenger 5,7 V8 rok od 2007 až do 2010 s doplatkem popčípadě.
Dejte světu najevo, co si myslíte o legračních pidimotorech, kultu turbodieselů a posedlosti šetřením palivem. Pocit z pořádné vé-osmičky je víc než ušetřených pár litrů benzínu!
zobrazit e-shop 449 Kč

Prodejce
Jméno | Daniel Růžička |
---|
Okres | Liberec |
---|
Telefon | 420 702 176 922 |
---|
Kontaktujte prodávajícího
Chcete inzerát zvýhodnit?
Pokud na číslo 9033379 pošlete SMS ve tvaru
BAZARAMERIK AUTO 3670
inzerát bude na úvodní stránce zvýhodněn.
Cena SMS je 79 Kč vč. DPH
Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele služby: info@bazaramerik.cz